Grand champion heifer

Montana Hulesmeyer, Allen County

Champion Crossbred Heifer

Reserve Champion Heifer

Delaney Jones, Allen County

Champion Angus Heifer

3rd overall 

Brayden Cummings, Highland County

Reserve Crossbred Heifer

4th OVERALL

Samantha VanVorhis, Wood County

Champion % Simmental Heifer

5th OVERALL

Samantha VanVorhis, Wood County

Champion ShorthornPlus Heifer

6TH OVERALL 

Hanna Schaub, Auglaize County

Champion MaineTainer Heifer

7th Overall

Kathy Lehman, Richland County

Champion Purebred Simmental Heifer

8tH overall

Samantha VanVorhis, Wood County

Reserve Angus Heifer

9th overall

Alyssa Carter, Warren County

Champion Shorthorn Heifer

10tH overall

Erin Pope, Gallia County

Reserve MaineTainer Heifer

BREED CHAMPIONS

CHAMPION ANGUS

Delaney Jones, Allen County

RESERVE CHAMPION ANGUS

Samantha VanVorhis, Wood County

CHAMPION % CHAROLAIS

Gabe Montgomery, Licking County

RESERVE CHAMPION % CHAROLAIS 

Wyatt Binckley, Licking County

CHAMPION CHAROLAIS

Kathy Lehman, Richland County

RESERVE CHAMPION CHAROLAIS

Ellis Davis, Highland County

CHAMPION CHIANINA

Wyatt King, Seneca County

RESERVE CHAMPION CHIANINA

Becca Pullins, Meigs County

CHAMPION HEREFORD

Jacob Weichart, Putnam County

RESERVE CHAMPION HEREFORD

Delaney Chester, Morrow County

CHAMPION HIGH % MAINE

Evelyn Koehler, Fairfield County

RESERVE CHAMPION HIGH % MAINE

Raymond Beneker, Butler County

CHAMPION MAINETAINER

Hannah Schaub, Auglaize County

RESERVE CHAMPION MAINETAINER

Erin Pope, Gallia County

CHAMPION SHORTHORN

Alyssa Carter, Warren County

RESERVE CHAMPION SHORTHORN

Logan Schroeder, Defiance County

CHAMPION SHORTHORNPLUS

Samantha VanVorhis, Wood County

RESERVE CHAMPION SHORTHORNPLUS

Tyler Dahse, Gallia County

CHAMPION PUREBRED SIMMENTAL

Kathy Lehman, Richland County

RESERVE CHAMPION PUREBRED SIMMENTAL

Hudson Drake, Ross County

CHAMPION % SIMMENTAL

Samantha VanVorhis, Wood County

RESERVE CHAMPION % SIMMENTAL

Kathy Lehman, Richland County

CHAMPION HIGH % AOB

Hannah Schaub, Auglaize County

RESERVE CHAMPION HIGH % AOB

Jenna Young, Harrison County

CHAMPION LOW % AOB

Tucker Shepard, Henry County

RESERVE CHAMPION LOW % AOB

Mackenzie Koverman, Scioto County

CHAMPION CROSSBRED

Montana Hulesmeyer, Allen County

RESERVE CHAMPION CROSSBRED

Brayden Cummings, Highland County