2021 Class Winners

Angus - Class 1

Camdyn Burns

Union County

charolais - Class 2

Paige Pence

Clark County

Chianina - Class 3

Tanner Butcher

Hardin

cHianina - class 4

Brooklyn Conrad

Butler County

chianina - CLASS 5

Rees Toler

Gallia County

HEREFORD - CLASS 6

Jacob Wiechart

Putnam County

hereford - class 7 

Abbygail Pitstick

Madison County

MAINE-ANJOU - CLASS 8  

Claire Kramer

Hancock County

MAINE-ANJOU - CLASS 9  

Hayden Shumaker

Clinton County

sHORTHORN - CLASS 10

Luke Schroeder

Defiance County

Shorthorn - class 11 

Wyatt Osborn

Highland County

SHORTHORNPLUS - CLASS 12  

Emily Scott

Portage County

sHorthornplus - class 13 

Aubrey Clark

Pickaway County

shorthornplus - Class 14 

Allison Lust

Crawford County

simmental - class 15 

Sydnie Stewart

Preble County

miniature - class 16

Seamus Bly 

Lake County

aob - class 17

Kyle Kardotzke

Huron County

market Heifer - class 18

Boone Morgan

Gallia County

MARKET HEIFER - CLASS 19

Grace Sautter

Sandusky County

MARKET HEIFER - CLASS 20

Harlan Fulton

Miami County

market heifer - CLASS 21

Mackenzie Neal

Preble County

crossbred - class 22

Samara Alderman

Greene County

CROSSBRED - CLASS 23

Karli Gaddis

Morrow County

CROSSBRED - CLASS 24

Dawson Osborn

Highland County

crossbred - class 25

Ethan Gasser

Wayne County

Crossbred - class 26

Rachel O'Reilly

Geauga County

crossbred - class 27

Stormi Duvall

Tuscarawas County

crossbred - class 28

Essie McGuire

Champaign County

CROSSBRED - CLASS 29

Destiny LaFever

Ashland County

CROSSBRED - CLASS 30

Cooper Phelps

Union County

CROSSBRED - CLASS 31

Colton Braska

Richland County

CROSSBRED - CLASS 32

Caiden Daugherty

Morrow County

Crossbred - class 33

Claire Kramer

Hancock County

crossbred - class 34

Max Ward

Champaign County

Crossbred - class 35

Frani Le Van

Champaign County

CROSSBRED - CLASS 36

Hayden Belleville

Wood County

CROSSBRED - CLASS 37

Luke Brinksneader

Darke County

CROSSBRED - CLASS 38

Annette Augustine

Ashland County

CROSSBRED - CLASS 39

Jenna Young

Harrison County

CROSSBRED - CLASS 40

Fox Morgan

Perry County

CROSSBRED - CLASS 41

Shayla Sancic

Stark County

CROSSBRED - CLASS 42

Kamree Frey

Wyandot County

CROSSBRED - CLASS 43

Carly Csapo

Wayne County

CROSSBRED - CLASS 44

Erin Pope

Gallia County

CROSSBRED - CLASS 45

Phillip Kellar

Harrison County

CROSSBRED - CLASS 46

Paige Pence

Clark County

CROSSBRED - CLASS 47

Cody Foor

Licking County

CROSSBRED - CLASS 48

Madison Paden

Guernsey County

CROSSBRED - CLASS 49

Jenna Young

Harrison County

CROSSBRED - CLASS 50

Samuel Sutherly

Miami County

CROSSBRED - CLASS 51

Victoria Waits

Fayette County