2018 Class Winners

Angus - Class 1

Kinsey Crowe, Preble 

angus - Class 2

Addison Jones, Allen

angus - Class 3 

Paige Pence, Clark

angus - Class 4

Kyle Piscione, Medina

Angus - Class 5

Kelsey Shope, Scioto

Angus - Class 6

Darcy Howser, Brown

Angus - class 7 

Keri Felumlee, Licking 

cHianina - class 8

Delaney Schneder, Clinton

cHianina - class 9 

Adison Niese, Richland 

CHIANINA - CLASS 10

Kathy Lehman, Richland

CHIANINA - CLASS 11

Abbie Collins, Preble

Hereford - Class 12 

Lydia Durst, Miami

HEREFORD - CLASS 13   

Maddox Cupp, Fairfield 

HEREFORD - CLASS 14  

Jenna Phelps, Union

HEREFORD - CLASS 15  

Kiersten Wilcox, Darke

HEREFORD - CLASS 16  

Maddox Cupp, Fairfield

Hereford - Class 17

Kathy Lehman, Richland

high % Maine-anjou - Class 18

Samantha VanVorhis, Wood

HIGH % MAINe-anjou - CLASS 19

Lori Millenbaugh, Crawford

HIGH % MAINE - CLASS 20

Caleb Sager, Fulton

HIGH % MAINE - CLASS 21

Gavin Puckett, Highland

mainetainer - Class 22

Kyle Piscone, Medina

MAINETAINER - CLASS 23

Harrison Blay, Portage

MAINETAINER - CLASS 24

Hailee Carter, Holmes

MAINETAINER - CLASS 25

Tanner Cordes, Montgomery 

MAINETAINER - CLASS 26

Caitlin Schaub, Auglaize 

MAINETAINER - CLASS 27

Jordan Johnson, Gallia

Shorthorn - Class 28

Sara Britton, Wood

SHORTHORN - CLASS 29

Mckala Grauel, Hardin

SHORTHORN - CLASS 30

Emily Dahse, Gallia

SHORTHORN - CLASS 31

Mya Hetrick, Sandusky 

SHORTHORN - CLASS 32

Olivia Wood, Clinton 

SHORTHORN - CLASS 33

Collin Britton, Wood

SHORTHORNplus - CLASS 34

Hanna Schroeder, Putnam

SHORTHORNPLUS - CLASS 35

Brooke Hayhurst, Wayne

SHORTHORNPLUS - CLASS 36

Reed Hanes, Mercer

SHORTHORNPLUS - CLASS 37

Addison Campbell, Preble

purebred simmental - class 38

Morgan Mordro, Guernsey  

PUREBRED SIMMENTAL - CLASS 39

Samantha VanVorhis, Wood

PUREBRED SIMMENTAL - CLASS 40

Justin Reed, Sandusky 

PUREBRED SIMMENTAL - CLASS 41

Brooke Hayhurst, Wayne 

% Simmental - Class 42

Landon Helmke, Tuscarawas

% simmental - class 43

Owen Fennig, Mercer

% SIMMENTAL - CLASS 44

Caitlin Schaub, Auglaize 

% SIMMENTAL - CLASS 45

Allie Loftis, Medina

% SIMMENTAL - CLASS 46

Reed Hanes, Mercer

High % AOB - Class 47

Kathy Lehman, Richland

HIGH % AOB - CLASS 48

Ashlyn O'Brien, Wood

High % AOB - Class 49

Brooke Egbert, Auglaize

High % AOB - Class 50

Hudson Drake, Ross 

Low % AOB - Class 51 

Austin Frazier, Knox

LOW % AOB - CLASS 52

Morgan Neill, Huron 

LOW % AOB - CLASS 53  

Allison Davis, Carroll

LOW % AOB - CLASS 54  

Nick Mcconnell, Knox

miniature - CLASS 55  

Isaac Wiley, Morrow 

MINIATURE - CLASS 56

Andrew Johnson, Preble

Crossbred - Class 57

Luke Fulton, Miami 

CROSSBRED - CLASS 58

Paige Pence, Clark

CROSSBRED - CLASS 59

Emma Yochum, Highland

CROSSBRED - CLASS 60

Allison Davis, Carroll

crossbred - class 61

Karlie Kennedy, Adams

Crossbred - class 62

Trent Broermann, Preble